Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak pozyskać środki na wspólne działania? Zaproszenie na szkolenia

Jak pozyskać środki na wspólne działania i jak budować sieć współpracy pomiędzy podmiotami zaangażowanymi w rozwój lokalny? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znaleźć można podczas szkoleń realizowanych przez Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego w ramach projektu pt. „Pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje pozarządowe szansą ich rozwoju w kontekście budowy sieci współpracy z innymi podmiotami w środowisku lokalnym”.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach (z wyjazdem studyjnym) członków organizacji pozarządowych, zarówno tych działających formalnie, jak i nieformalnie z obszarów wiejskich na terenie całej Polski. Trzydniowe, bezpłatne szkolenia odbędą się na terenie południowej części województwa małopolskiego w terminach:  

  • 5-7 sierpnia 2019 roku, 
  • 7-9 sierpnia 2019 roku, 
  • 12-14 sierpnia 2019 roku, 
  • 19-21 sierpnia 2019 roku
  • 23-25 sierpnia 2019 roku.

Szkolenia odbędą się w Willi Tatra, ul. Rybkówka 15, Zakopane.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowypobierz. Formularz należy dostarczyć pocztą tradycyjną lub elektroniczną (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub wysłać na adres: Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego, ulica Czysta 21, 31-121 Kraków. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednego podmiotu może wziąć udział w szkoleniu maksymalnie trzy osoby. Organizator zapewnia bezpłatnie: zakwaterowanie, wyżywienie, materiały szkoleniowe.

Program szkolenia - pobierz

Głównym celem projektu jest podniesienie wiedzy i umiejętności wśród członków organizacji pozarządowych w aspekcie pozyskiwania środków finansowych oraz podnoszenie jakości życia na obszarach wiejskich w kontekście wykorzystania powyższych środków na rzecz społeczności lokalnej. Ponadto projekt ma na celu ukierunkowanie świadomości członków organizacji pozarządowych na rzecz tworzenia partnerstw, czy to z sektorem publicznym czy prywatnym, celem zwiększenia zarówno skali jak i możliwości swojej działalności. Docelowo, w wyniku tychże działań projekt ukaże możliwości rozwoju lokalnego z uwzględnieniem potencjału ekonomicznego, społecznego i środowiskowego danego obszaru, celem stworzenia lepszych warunków bytowych dla mieszkańców obszarów wiejskich, zarówno zawodowych jak i życiowych. W wyniku realizacji projektu, do efektów, zaliczyć będzie można wzrost świadomości  mieszkańców obszarów wiejskich na temat możliwości realizacji działań wspólnych sektora publicznego, prywatnego i społecznego.

Partnerami projektu są: Piotr Rachwał Konferencje Naukowe Sprzedaż  nasion, Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej oraz Karolina Job.

Więcej informacji o projekcie - zobacz

Źródło: http://ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx