Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Autem po Europie czyli "Road Trip Project". Zaaplikuj do 24 lipca br.!

Ruszyła II edycja projektu Road Trip czyli podróż samochodem po Europie.

W tegorocznej edycji projektu wezmą udział dwie czteroosobowe drużyny, które jadąc dwoma różnymi trasami przemierzą Europę wzdłuż i wszerz. Obie ekipy rozpoczną podróż śladami Funduszy Europejskich pod koniec sierpnia br. i zakończą ją z końcem września br. W podróży zapoznają się z lokalną społecznością i przez chwilę będą mogli żyć tak jak oni… Misją podróżników będzie nie tylko poznać Europę na nowo, ale także samych siebie. Jedna z drużyn będzie jechała ze Szwecji na Wyspy Kanaryjskie, a druga z Irlandii na Cypr. W każdej ekipie będzie m.in. filmowiec, copywriter, fotograf. Będą oni dokumentować całą podróż a najważniejsze elementy udostępnią na stronie projektu oraz w social mediach.

Jeśli lubisz podróżować, robisz dobre zdjęcia, pasjonujesz się filmowaniem, vlogowaniem - zaaplikuj! Nabór kandydatów trwa do 24 lipca br. Inicjatywa, której organizatorem jest  Komisja Europejska jest skierowana do osób w wieku 18-30 lat.

Link do rejestracji (w jęz. angielskim): http://apply.roadtriproject.eu/register.

Źródło: https://www.parp.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx