Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja INNMAŁOPOLSKA REGION INNOWACYJNY SPOŁECZNIE

Aplikacje, platforma internetowa dla osób z zespołem Downa, nawigacja głosowa, inteligentna odzież, zakupy bez barier dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji – to tylko niektóre z innowacji społecznych, wypracowanych w ramach projektu Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

InnMałopolska – region innowacyjny społecznie”,

która odbędzie się w dniu 19 lipca br. w Krakowie, o godz. 10:00

w hotelu Best Western Premier przy ul. Opolskiej 14a.

Konferencja będzie okazją do przyjrzenia się rozwiązaniom, które przyniosły najlepsze rezultaty i są gotowymi do zastosowania produktami, mogącymi wpłynąć na jakość usług opiekuńczych i świadczonej opieki pozainstytucjonalnej w regionie. Jednocześnie wpisują się w najnowsze trendy polityki społecznej państwa oraz wypełniają założenia Programu Rządowego Dostępność Plus 2018-2025.

Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji, zapoznania się z innowacjami, wzięcia udziału w sesji networkingowej, która ma szansę zainspirować do dalszego poszukiwania i rozwijania nowatorskich pomysłów w obszarze społecznym.

Chęć udziału prosimy zgłosić mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program wydarzenia.

 Źródło: http://www.rops.krakow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx