Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła rekrutacja do Szkoły Fundraisingu FAOO

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich  informuje, że właśnie rozpoczyna nabór do czwartej edycji Szkoły Fundraisingu FAOO. To kilkumiesięczny kurs skierowany do osób zajmujących się pozyskiwaniem środków w organizacjach działających głównie poza dużymi miastami. Zaczynamy już we wrześniu!

Szkoła Fundraisingu FAOO jest bezpłatnym programem, realizowanym w formule blended-learningowej – składa się z czterech szkoleń stacjonarnych, dwóch webinariów, solidnej porcji e-learningu oraz prac wdrożeniowych, które mogą się wprost przełożyć na potencjał fundraisingowy i sytuację finansową organizacji.

Dlaczego warto wziąć udział?

1. Kurs jest okazją do przyjrzenia się dotychczasowym działaniom fundraisingowym, oceny ich skuteczności i adekwatności, określenia potencjału fundraisingowego organizacji i zbadania związku między działaniami fundraisingowymi a strategią działania organizacji.

2. Umożliwia poznanie wielu różnych metod i technik pozyskiwania środków pozagrantowych i zastanowienie się nad ich wykorzystaniem w swojej organizacji.

3. „Szkoła Fundraisingu” ułatwia spojrzenie na darczyńcę – wejście w świat marketingu przydatnego w fundraisingu pozagrantowym, określenie segmentów darczyńców, persony (person), zastanowienie się nad ścieżką darczyńcy.

4. Kurs nie omija trudnych i ważnych zagadnień związanych z prawną stroną pozyskiwania środków – jak realizować fundraising, żeby nie narazić na problemy ani organizacji zbierającej, ani darczyńców.

5. Jest bezpłatny!

Kiedy?

Rekrutacja właśnie się zaczęła i trwa do 17 lipca.

Wyniki będą ogłoszone najpóźniej 23 lipca.

Kurs rozpoczyna się 2 września webinarium otwierającym, a pierwsze szkolenie stacjonarne – 11-12 września. Ostatnie webinarium zaplanowane jest na 3 lutego 2020 r..

Chcesz się zgłosić? Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Chcesz wiedzieć więcej? Przejrzyj dokumenty.

Informacje ogólne o Szkole Fundraisingu FAOO

Program i harmonogram Szkoły Fundraisingu FAOO

Regulamin Szkoły Fundraisingu FAOO

Albo zajrzyj do zakładki poświęconej Szkole Fundraisingu FAOO - tutaj

Źródło: https://faoo.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx