Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Meet and Code 2019: Granty dla NGO!Ruszyła trzecia edycja Meet and Code! Po raz kolejny wspólnie z organizacjami pozarządowymi będziemy przygotowywać dzieci i młodzież na cyfrowe wyzwania. W dniach 3.06 - 8.09.2019 zgłoś pomysł na wydarzenie promujące kodowanie, które odbędzie się w czasie Europejskiego Tygodnia Kodowania (5 - 20 października 2019 roku) i zdobądź grant na jego organizację!

Hackathony, kursy robotyki, wycieczki w kosmos i spotkania ze sztuczną inteligencją  - to przykłady wydarzeń, na których przygotowanie organizacje pozarządowe mogą otrzymać granty w wysokości 400 euro! Zachęcamy do współpracy z lokalnymi klubami młodzieżowymi, rodzicami, nauczycielami czy bibliotekami. Wspólnie możecie wymyślić wydarzenie i pokazać dzieciakom oraz młodzieży lepszą stronę nowych technologii!

Zarejestruj swoją organizację i zgłoś wydarzenie

Źródło: https://www.techsoup.pl/pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx