Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na spotkanie organizacji pozarządowych "Rzeczywisty UX Jam for Good"

Rzeczywisty UX Jam for Good [Pozyskiwanie długotrwałego wsparcia przez kanały cyfrowe]

Formularz rejestracji na 1-szy Rzeczywisty UX Jam for Good w Warszawie

Odpowiedz na pytania w formularzu i czekaj na kontakt z naszej strony. Zgłoszenia przyjmujemy do 7.06 do godziny 23:59 :)

Tematem warsztatów będzie "Projektowanie UX : o pozyskiwaniu długotrwałego wsparcia przez kanały cyfrowe".
Miejsce: Warszawa, Warsaw Spire
Termin: 29.06.2019

Agenda:
10:00-10:30 otwarcie i powitanie
10:30-13:00 - warsztat, który poprowadzi UX Designer Kaja Toczyska
13:00-14:00 - przerwa lunchowa (w ramach wydarzenia nie zapewniamy posiłków, ale w okolicy jest wiele fantastycznych miejsc, w których można zjeść pyszny obiad)
14:00-17:00 - UX Jam for Good - czyli eksperci Rzeczywistych Doświadczeń i organizacje pozarządowe pracują razem nad usprawnieniem stron organizacji w kontekście pozyskiwania wolontariuszy, darowizn, beneficjentów. Bęfdzie czas na konsultacje, wymyślanie nowych rozwiązań, nawiązanie współpracy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak dojazd, nocleg, wyżywienie organizacja opłaca sobie sama.Zachęcamy do zgłaszania się wszystkie organizacje, które czują potrzebę usprawniania swojej strony www. Spośród wszystkich organizacji wybierzemy kilka, które wezmą udział w najbliższej edycji UX Jamu i skontaktujemy się z nimi mailowo. Zapraszamy!

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Źródło: http://www.rzeczywiste.org/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx