Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowski Okrągły Stół

Polska Rada Organizacji Młodzieżowych PROM zaprasza do udziału w Uczniowskim Okrągłym Stole. W związku z brakiem reprezentacji młodzieży podczas obrad Okrągłego Stołu ds. Oświaty, informujemy, że w dniach 28. i 31. maja odbędzie się, w Warszawie i we Wrocławiu, Uczniowski Okrągły Stół, na który zapraszamy przede wszystkim uczniów i uczennice! To młodzi ludzie są w centrum systemu oświaty; debata o przyszłości edukacji nie może się odbywać bez nas!

Obraz może zawierać: tekst

Na wydarzenie zapraszamy uczniów i uczennice, nauczycieli i innych pracowników oświaty, aktywistów i pracowników organizacji młodzieżowych oraz decydentów poziomu lokalnego i krajowego.
Chcemy rozmawiać o przyszłości systemu edukacji w Polsce w sposób włączający i merytoryczny.

Przypominamy także, że w dniu 25.04 wysłaliśmy do Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów list z prośbą o wyjaśnienie kwestii braku reprezentacji młodzieży w obradach Okrągłego Stołu. Z listem można zapoznać się tutaj: https://www.facebook.com/PolskaRadaOrganizacjiMlodziezowychPROM/photos/rpp.281505171873808/2431920210165616/?type=3&theater

Wciąż czekamy na odpowiedź, ale jednocześnie serdecznie zapraszamy Pana Premiera i Panią Minister do debaty w dniu 28. maja!

Więcej informacji już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do rejestracji. Zgłoszenia przyjmujemy do 19.05 do północy.

Formularz zgłoszeniowy.

Chętnych i chętne do pomocy w organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu mailowo z koordynatorami wydarzenia:
Warszawa - Aleksandra Sawa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wrocław - Jan Pabisiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół #UczniowskiOkrągłyStół

Źródło: Facebook

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx