Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Zaproszenie na fundraisingowe Spotkanie FAOOZapraszamy na fundraisingowe Spotkanie FAOO, w ramach którego organizujemy konferencję oraz eksperckie seminarium w języku angielskim. Dla osób z organizacji pozarządowych udział w obydwu wydarzeniach jest bezpłatny.

W tym roku na temat pozyskiwania funduszy chcemy spojrzeć z bardzo praktycznej strony. Goście Spotkania opowiedzą o tym, jak na co dzień planują i prowadzą fundraising, a skupią się na trzech wątkach:

  1. Jak sprawdzić kto może być darczyńcą organizacji oraz jak do niego lub do niej dotrzeć.
  2. Jak konstruować przekaz – tekst i obraz, który sprawi, że darczyńcy odpowiedzą na nasz apel.
  3. Jak mierzyć i oceniać fundraisingowe działania.

Konferencję otworzy Alan Clayton – szkocki fundraiser z ponad 30-letnim stażem, konsultant i propagator pozyskiwania funduszy ze źródeł prywatnych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii i Afryce Południowej. Gość Spotkania FAOO zarządza własną agencją konsultingową, która organizuje szkolenia i seminaria, podczas których promuje „Great Fundraising”. Tak nazywa pozyskiwanie środków na dużą skalę, zapewniające zrównoważony wzrost. W dniu poprzedzającym konferencję Alan Clayton przeprowadzi całodzienne, eksperckie seminarium.

Podczas konferencji usłyszymy także Aibhinn Kelleher – członkinię zespołu Social Good at Facebook z Londynu. Irlandzka ekspertka opowie o słynnym "Donate Button" – guziku do darowizn od niedawna dostępnym także na polskim Facebook’u. Nie zabraknie też krajowych przykładów angażowania darczyńców, które przedstawią fundraiserki i fundraiserzy z Muzeum Polin, Fundacji Alivia, Fundacji JiM, Fundacji Rak’n’Roll i Fundacji Sarigato.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie FAOO odbędzie się w Warszawie w dwóch różnych lokalizacjach. Konferencję organizujemy 6 czerwca przy ul. Sapieżyńskiej 10a (Nowe Miasto), a seminarium eksperckie w języku angielskim 5 czerwca przy ul. Królowej Marysieńki 48 (Wilanów).

Jak się zgłosić?

Należy wypełnić i wysłać formularz online do 23 maja. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników konferencji i seminarium poinformujemy do 27 maja 2019.

Więcej informacji?

Pobierz:

Wypełnij:

UWAGA! Udział w konferencji oraz seminarium jest bezpłatny tylko dla osób z organizacji pozarządowych. Na konferencję będą przyjmowane nie więcej niż 2 osoby z jednej organizacji, a w przypadku seminarium – maksymalnie 1 osoba z jednej organizacji. Wypełniając formularz można zadeklarować chęć udziału w obydwu wydarzeniach albo wybrać jedno z nich.

X Spotkanie FAOO jest finansowane ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Organizację Konferencji FAOO wspierają firmy: CAF CALL oraz Caltha

Źródło: https://faoo.pl/

Najnowsze