Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia Letniej Przygody 2019 - konkurs Fundacji EY skierowany do rodzin zastępczych

Konkurs „Akademia Letniej Przygody” skierowany jest do rodzin zastępczych spokrewnionych*, które wychowują dzieci w wieku szkolnym (7- 18 lat). W jego ramach można uzyskać dofinansowanie do wyjazdu zorganizowanego (obóz, kolonie), w ramach którego dziecko będzie mogło rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności.

Maksymalne dofinansowanie na jedno dziecko to 1 500 zł.
Do rozdysponowania w ramach konkursu jest 15 000 zł.

* Wg. obowiązującej ustawy rodzinę zastępczą spokrewnioną tworzą małżonkowie lub osoba będący wstępnymi lub rodzeństwem dziecka. W konkursie przewidujemy możliwość udziału dzieci i młodzieży wychowywanej przez pozostałych krewnych (ciocia, wujek itp.).

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wykonać pracę konkursową.

Zadanie dla dziecka:

W ramach zadania konkursowego masz do wykonania pracę (max. 1 min filmik) związaną z tym, aby zaprezentować samego siebie w ciekawy sposób. Zastanów się, w jaki sposób chciałbyś to zrobić – możesz np. nagrać to jak o sobie opowiadasz, zmontować elementy Twojego codziennego życia, przedstawić swoje pasje lub zainteresowania, aktywności, których się podejmujesz itd.

Stwórz max. 1 minutowy filmik i spróbuj w nim zaprezentować siebie J

O przyznaniu środków decyduje Komisja konkursowa, która w swojej ocenie bierze pod uwagę adekwatność proponowanej formy wypoczynku do potrzeb i zainteresowań dziecka, jej racjonalność oraz atrakcyjność przesłanej pracy konkursowej.

Gotowe prace konkursowe możesz przesłać poprzez (do wyboru jedna z opcji):

  • nagranie na płycie CD/DVD lub pendrive
  • przez stronę WeTransfer.com (https://wetransfer.com/) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz wraz z pozostałymi dokumentami należy przesłać do 28 maja 2019 r. (liczy się data dostarczenia) pocztą tradycyjną na adres:

Marcelina Cieślak
Fundacja EY
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
Z dopiskiem: Akademia Letniej Przygody 

W przypadku pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt z Marceliną Cieślak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 557 67 05.

Pliki do pobrania:

Źródło: https://www.ey.com

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx