Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa nabór podopiecznych do projektu “Opieka w zagrodzie – gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim”

Do 14 sierpnia 2020 r. Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie czeka na zgłoszenia do bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach oferowanych przez gospodarstwa opiekuńcze.

Potrzebujesz pomocy w wykonywaniu codziennych czynności?

Czujesz się samotny? Chciałbyś brać udział w zajęciach aktywizujących?

Lubisz zwierzęta, spacery i zajęcia na świeżym powietrzu?

Możesz skorzystać z opieki dziennej świadczonej w gospodarstwach opiekuńczych działających w ramach projektu „Opieka w zagrodzie – gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim”, realizowanego przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Gospodarstwo opiekuńcze zapewnia opiekę grupie od 4 do 8 osób, przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Możesz brać udział w zajęciach rękodzielniczych, czytaniu książek, miło spędzać czas na rozmowach z innymi czy spacerach. Opiekun pomoże Ci w pełni uczestniczyć w zajęciach i będzie czuwał nad Tobą. W gospodarstwie zjesz obiad i odpoczniesz przy herbacie.

W celu uzyskania bliższych informacji o gospodarstwach działających w Twoim powiecie i ich ofercie skontaktuj się z odpowiednim doradcą ds. gospodarstw opiekuńczych:

Doradcy ds. gospodarstw opiekuńczych

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://www.opieka.kpodr.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx