Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza siódma edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku

Konkurs organizują wspólnie: Fotofestiwal Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi, Księgarnia Bookoff i Miejsce Fotografii.

Zapraszamy do przesyłania książek na kolejną edycję konkursu Fotograficzna Publikacja Roku. Do 15 maja 2019 r. czekamy na książki, w których fotografia zajmuje centralne miejsce – albumy, katalogi, książki teoretyczne i podręczniki oraz limitowane wydawnictwa self-publishingowe i ziny. Nagrodzimy te publikacje, które mogą stać się inspiracją, i które prezentują odważne koncepcje, dopracowaną grafikę, doskonały druk, wyjątkowe zdjęcia i przemyślany projekt. Do jury zaproszeni zostali eksperci zajmujący się tworzeniem książek oraz fotografią.

W konkursie przyznana zostanie Nagroda Główna im. Krzyśka Makowskiego. Oprócz nagrodzonej publikacji jury wyłoni także co najmniej 10 tytułów, które zostaną zaprezentowane podczas Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi od 13 do 30 czerwca 2019 r.

Do konkursu kwalifikują się publikacje wydane w okresie 1.01.2018-31.12.2018 r. Może je zgłosić zarówno autor, jak i wydawnictwo. Zgłaszający – Wydawca lub Autor – musi pochodzić z Polski / być zarejestrowany na terenie Polski.

Dokumenty do pobrania:

formularz zgłoszeniowy


regulamin

Źródło: http://fotopublikacja.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx