Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kiermasz wielkanocny połaczony z wystawą rękodzieła artystycznego osób niepełnosprawnych „My też potrafimy”

W poniedziałek (8 kwietnia) w budynkach Urzędu Marszałkowskiego przy placu Teatralnym oraz przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu odbędzie się kiermasz przedświąteczny i wystawa rękodzieła artystycznego osób niepełnosprawnych „My też potrafimy”.

Swoje prace zaprezentują uczestnicy terapii zajęciowych, podopieczni jednostek działających na rzecz osób z niepełnosprawnością i ich opiekunowie z 56 placówek w całym regionie. Będzie można nabyć pisanki, stroiki, haftowane serwetki, kartki i ozdoby świąteczne. Własnoręcznie wykonane przez rękodzielników wyroby są ciekawą propozycją na wyjątkowe prezenty. Całkowity dochód ze sprzedaży wystawcy przeznaczą na rehabilitację osób niepełnosprawnych. Uroczyste otwarcie wystawy uświetni występ Łukasza Beigera, uczestnika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brodnicy.

Źródło: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx