Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie”

Zarząd Województwa Mazowieckiego wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie” odbywającego się pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Tegoroczna edycja konkursu to pisemne zgłoszenia do dnia 15 maja 2019 roku wraz z rozstrzygnięciem jeszcze w tym półroczu br.

Pula nagród finansowych w tym roku wynosi 15.000 zł brutto, a ich planowany wstępnie podział to:

  • I stopień – nagroda finansowa do 6000 zł
  • II stopień – nagroda finansowa do 4000 zł
  • III stopień – nagroda finansowa do 2000 zł

Szanowni Państwo,

Rozejrzyjcie się wokół, czy nie macie wokół siebie prężnie działających kół gospodyń wiejskich. Czy nie warto docenić ich pracy i codziennego zaangażowania. Czy nie trzeba ich pokazać Mazowszu jako wzory do naśladowania niezależnie od formy ich organizacji i podstaw prawnych działania. Czy nie warto przepisów kulinarnych kultywowanych przez KGW uwiecznić w specjalnej książce kucharskiej.

Nagrody i prestiż czekają!

Zapraszamy!

Do pobrania:

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Źródło: http://mazowieckie.ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx