Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VI Konkurs Informatyczny SoftwareHut 2019

Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju “Perła Galicji”, SoftwareHut, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu oraz II LO im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie informatycznym. To propozycja dla młodzieży z województw: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, Zgłoszenia przyjmowane są do 3 kwietnia.

Konkurs Informatyczny SoftwareHut jest regionalnym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Zainicjowany w roku 2013 i pięciokrotnie przeprowadzany pod nazwą Konkurs Informatyczny Order of Code. W tym roku o nieco rozszerzonym zasięgu i przemianowany na Konkurs Informatyczny SoftwareHut. Jest przeprowadzany raz w roku. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów szkół średnich. Konkurs odbędzie się II LO im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu 6 kwietnia. Każdy uczestnik, lub zespół musi przynieść własny sprzęt oraz oprogramowanie.
Zgłoszenia należy dokonywać za pomocą formularza.

Pula nagród dla zwycięzców to 2 tysiące złotych. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda rektora Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

Źródło: https://www.swietokrzyskie.pro

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx