Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundusze na ubrania specjalistyczne dla OSP

PYTANIE:

Witam  jestem członkiem OSP w […]  na stanowisku naczelnika jednostki. Wymieniona   jednostka położona na wsi w powiecie […] w gminie […]. W niemal 100 letniej historii przyświeca nam niesienie pomocy i zabezpieczenie rejonu operacyjnego. Posiadamy dwa samochody […], które służą przede wszystkim miejscowej społeczności, a my jako użytkownicy staramy się, aby nasz rejon był zabezpieczony.

Zwracamy sie do Państwa instytucji z pytaniem, czy istniała by możliwość sfinansowania 3 ubrań specjalistycznych - koszt to ok 1500zł jeden komplet. Zdaję sobie sprawę, że musi być poparte wnioskiem i załącznikami,

czekamy na odpowiedź. 

pozdrawiamy strażacy z […]

 

ODPOWIEDŹ

Witam,

Dziękuję za list do redakcji Witryny Wiejskiej.

Niestety, nasza Fundacja nie udziela obecnie pomocy finansowej organizacjom.

Proponuję zwrócić się z pytaniem do Fundacji Orlen Dar Serca, prawdopodobnie będzie kolejny nabór do programu pomocy strażom pożarnym na 2019 rok.

W Waszej okolicy działa także Lokalna Organizacja Grantowa pod nazwą – Fundacja „Koalicja dla Młodych”. Proszę się z nimi skontaktować, być może moglibyście wziąć udział w którymś lokalnym konkursie dotacyjnym i w ten sposób pozyskać potrzebne fundusze na stroje.

"Koalicja dla Młodych"
Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej
ul. Reymonta 11/6
26-800 Białobrzegi
NIP: 7981420365

Polecam też nasz krótki przewodnik po różnych funduszach.

W imieniu redakcji Witryny Wiejskiej życzę powodzenia!

Monika Mazurczak-Kaczmaryk

www.witrynawiejska.org.pl

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx