Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie w Gdańsku z bezpieczeństwa podczas wydarzeń kulturalnych

Co zrobić, aby organizowane wydarzenie przebiegło bezpiecznie? Jak zachowują się ludzie w sytuacjach zagrożenia? Jak komunikować się z uczestnikami wydarzenia, aby przebiegło bezpiecznie? Instytut Kultury Miejskiej zaprasza organizacje pozarządowe i instytucje kultury na bezpłatne szkolenie dotyczące bezpieczeństwa podczas wydarzeń kulturalnych. Odbędzie się 20 marca w godz. 10.00 – 16.00 w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku. Obowiązują zapisy: https://bezpieczenstwowydarzenkulturalnych.evenea.pl/.

Szkolenie poprowadzi Marcin Samsel - ekspert ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Certyfikowany trener, dowódca grup interwencyjnych i wykładowca na uczelniach wyższych. Od ponad 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem publicznym a szczególnie zabezpieczaniem imprez o charakterze masowym. Pod jego opieka przeprowadzono kilkuset wydarzeń zarówno sportowych, artystycznych i kulturalnych. Od wydarzeń przyciągających setki uczestników po kameralne koncerty. W oparciu o swoje doświadczenie postara się przekazać niezbędną wiedzę i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące uczestników i uczestniczki pytania.

Ramowy plan szkolenia:
• Charakterystyka imprezy masowej oraz zarządzanie ryzykiem.
• Zadania i rola organizatora wydarzenia.
• Podstawy prawne oraz dokumentacja.
• Możliwe zagrożenia na wydarzeniach kulturowych,
• Współpraca organizatora z agencjami ochrony i służbami państwowymi.
• Zarządzanie tłumem i bezpieczeństwo w tłumie.
• Czym jest sytuacja kryzysowa.
• Jak przygotować plan ochrony oraz czym jest zintegrowany system bezpieczeństwa.
• Podsumowanie szkolenia.

Czas trwania szkolenia to 6h. Uczestnicy otrzymają także certyfikat potwierdzający uczestnictwo wystawiony przez Instytut Kultury Miejskiej, który jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. RIS nr 2.22/00102/2017.

Szkolenie z bezpieczeństwa podczas wydarzeń kulturalnych

Data: 20 marca, godz. 10.00 – 16.00

Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, Gdańsk

Obowiązują zapisy: https://bezpieczenstwowydarzenkulturalnych.evenea.pl/

Zainteresowane osoby otrzymają e-mailowe potwierdzenie udziału w szkoleniu.

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx