Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na warsztaty w Kielcach dotyczące tworzenia Dziennych Domów Opieki Medycznej

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty, dotyczące prawidłowego przygotowania projektów w konkursie z Poddziałania 9.2.3 „Rozwój wysokiej jakości usług zdrowotnych” RPOWŚ 2014-2020. Konkurs umożliwia tworzenie Dziennych Domów Opieki Medycznej na terenie województwa świętokrzyskiego. Warsztaty odbędą się 15 marca 2019 r. w godz. 9 – 14 w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach przy ul. Paderewskiego 34 A, w sali 51 (V piętro).

Konkurs z Podziałania 9.2.3 umożliwia tworzenie Dziennych Domów Opieki Medycznej, które powinny stanowić przejściową formę opieki nad pacjentem w okresie pomiędzy wypisaniem go ze szpitala, a stałym pobytem w domu. Pacjenci, przebywający w DDOM w okresie rekonwalescencji, będą mogli korzystać m. in. z usług lekarzy specjalistów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, a także z doradztwa w doborze sprzętu medycznego, ze szkoleń w zakresie samoopieki itd. Planowane, łączne dofinansowanie projektów w ramach konkursu to ponad 11 mln zł.

Szczegółowe zasady funkcjonowania Dziennych Domów Opieki Medycznej oraz informacje niezbędne do przygotowania projektów zawiera ogłoszenie o konkursie z Poddziałania 9.2.3 RPOWŚ 2014- 2020.

W trakcie warsztatów omówione zostaną najważniejsze funkcje Generatora Wniosków Aplikacyjnych, tj. narzędzia informatycznego umożliwiającego przygotowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie projektu. Formuła warsztatów także przewiduje pracę z elementami przykładowego projektu z zakresu opieki zdrowotnej, który uzyskał dofinansowanie w ramach uprzednio rozstrzygniętego konkursu. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wcielić się w role ekspertów, oceniających projekt i z tej perspektywy przeanalizować kluczowe elementy wniosku o dofinansowanie, takie jak: opis grupy docelowej i jej rekrutacja, opis zadań oraz budżet projektu. Warsztaty będą również okazją do rozstrzygnięcia wątpliwości, dotyczących szczegółowych zapisów regulaminu konkursu oraz zasad tworzenia budżetu projektu. Specjaliści z Departamentu Wdrażania EFS przedstawią ponadto zalecenia praktyczne, wynikające z szerszej analizy projektów ocenionych w ramach dotychczas przeprowadzonych konkursów z RPOWŚ 2014-2020.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmujemy telefonicznie lub mailowo w Departamencie Wdrażania EFS, tel. (41) 349-89-23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenie powinno zawierać:
– imię i nazwisko zgłaszanej osoby,
– nazwę instytucji,
– kontakt telefoniczny,

Dodatkowo w przypadku konieczności uwzględniania specjalnych potrzeb osób, chcących wziąć udział w warsztatach (wynikających np. z niepełnosprawności), prosimy o przekazanie informacji w tej sprawie.

Źródło: https://www.swietokrzyskie.pro/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx