Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wypełnianie dokumentów dotyczących refundacji składek na ubezpieczenia społeczne oraz dofinansowania do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych - filmy instruktażowe

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, iż udostępnił na witrynie PFRON (www.pfron.org.pl) filmy instruktażowe dotyczące uzupełniania wniosków Wn-U-A, Wn-U-G, Wn-D  z załącznikiem INF-D-P i formularza INF-O-PdM. Znajdują się one w następujących lokalizacjach:

Jednocześnie PFRON informuje, iż w kolejnym etapie zostaną przygotowane filmy instruktażowe dotyczące Formularza INF-O-PP, INF-O-PR, INF-O-PdR.

Zachęcamy Państwa do korzystania z opublikowanych materiałów filmowych, które zawierają szczegółowe wyjaśnienia na temat uzupełniania dokumentów dotyczących refundacji składek na ubezpieczenia społeczne oraz dofinansowania do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych.

Tłumaczenie na język migowy

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx