Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła akcja „Licytuj Dobro”

 

Fundacja Polska Ziemia ruszyła z kolejną inicjatywą mającą na celu niesienie pomocy jednym z najbardziej potrzebujących mieszkańców polskiej wsi.

Tym razem dzięki akcji „Licytuj dobro”, fundacja wesprze podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu, których codzienne życie utrudnia niepełnosprawność.

Na czym polega akcja?

Znane osoby ze świata kultury, sportu, show biznesu i polityki, fundacja zaprasza do przekazania przedmiotów na aukcję, a wystawione przedmioty, można licytować na portalu allegro.pl.

Jesteś kolekcjonerem? Lub po prostu marzy Ci się być posiadaczem przedmiotu pochodzącego od osoby, którą na co dzień widzisz w telewizji, lub o której poczynaniach słyszysz w najnowszym wydaniu informacji?

Teraz masz szansę zlicytować ciekawe przedmioty, a jednocześnie pomóc podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu.

Za zebrane pieniądze Fundacja Polska Ziemia zakupi sprzęt do rehabilitacji i inne niezbędne przedmioty na które zapotrzebowanie zgłosił Dom Pomocy Społecznej.

Do kogo trafi pomoc?

Dom Pomocy Społecznej w Niedabylu jest placówką stałego pobytu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Placówkę zamieszkuje obecnie 70 podopiecznych w różnym wieku. Większość mieszkańców z uwagi na swoją niepełnosprawność musi systematycznie poddawać się rehabilitacji do której potrzebny jest specjalistyczny sprzęt.

Wejdź już dzisiaj na stronę akcji http://licytujdobro.pl/

Weź udział w licytacji, wygrywaj, spełniaj swoje marzenia i pomagaj!

Teraz dobro jest w twoich rękach!

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx