Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja ING Dzieciom zaprasza do udziału w konkursie na Turnusy Uśmiechu - kolonie letnie

Zapraszamy organizacje pozarządowe, pracujące ze stałą grupą dzieci, do konkursu na Turnusy Uśmiechu - kolonie letnie. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe kolonie dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Na pomysły organizacji czekamy do 26 lutego.

Fundacja ING Dzieciom od czternastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Celem konkursu jest realizacja najciekawszych pomysłów na kolonie dla dzieci ze środowisk o trudnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. Fundacja oferuje miejsce, przejazd grupy i pokrywa koszty całego pobytu. Wnioskujący zgłasza swój pomysł oraz zobowiązuje się do jego realizacji. Zorganizowanie grupy (od 40 do 50 osób) oraz zapewnienie kadry opiekunów i wychowawców należy do wnioskującego.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Organizacje pozarządowe oraz placówki samorządowe, które pracują ze stałą grupą dzieci. W konkursie nie mogą brać udziału organizacje, które w latach 2016 – 2018 uczestniczyły w Turnusach Uśmiechu lub zostały zakwalifikowane do udziału w turnusie w roku 2019.

Termin składania wniosku upływa 26 lutego 2019 r. o godz. 12:00 (w południe).

W konkursie na kolonie do wygrania są 3 turnusy:

  • od 22 lipca do 2 sierpnia 2019 r.
  • od 3 sierpnia do 14 sierpnia 2019 r.
  • od 16 sierpnia do 27 sierpnia 2019 r.

Zapraszamy na stronę programu i do zapoznania się ze szczegółami naszego konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu Turnusy Uśmiechu

Jak przygotować wniosek i jak przygotować się do turnusu?

Strona programu

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx