Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warmińsko-mazurskie - zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom uzyskania dofinansowania na realizację polsko-rosyjskich projektów

Departament Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom uzyskania dofinansowania na realizację polsko-rosyjskich projektów.

Podczas wydarzenie omówione zostaną główne założenia Konkursu „WM DLA WM. WSPARCIE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ JST W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM W 2019 ROKU” oraz aktualności z Programu Współpracy Transgranicznej POLSKA-ROSJA 2014–2020.

Przedstawiciel Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia przedstawi natomiast warunki uczestnictwa w organizowanych przez placówkę konkursach oraz praktycznych aspektach przygotowania wniosku i realizacji projektu.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu (ul. Emilii Plater 1, s. 420 - sala sesyjna) 15 stycznia 2019 r. (wtorek) w godzinach 11.00-14.00. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną oraz zawarcie w mailu informacji, że udzielają Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Województwo Warmińsko-Mazurskie w zakresie zadań realizowanych przez Zarząd Województwa, ul. E. Plater 1, 10-562 Olsztyn, w celu uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym poświęconym możliwościom uzyskania dofinansowania na realizację polsko-rosyjskich przedsięwzięć.”

Źródło: https://www.warmia.mazury.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx