Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do 30 listopada przyjmowane są zgłoszenia do programu wspierającego wychowanków domów dziecka i rodzin zastępczych Young Makers

Dla kogo jest projekt?

Do wychowanków domów dziecka i rodzin zastępczych, którzy ukończyli 16 rok życia.

Na czym polega Young Makers?

Dzięki niemu, na czas trwania projektu, uczestnicy uzyskają dostęp do kreatywnego warsztatu nowych technologii - FabLabu w Warszawie. Wybiorą tutaj zajęcia, do których poczują największa zajawkę; począwszy od obróbki drewna, programowania i elektroniki, modelowania 3d, aż po szycie, pracę z ploterem laserowym i frezarką CNC. Kończąc projekt uczestnicy wychodzą z FabLabu z gruntowną wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, które w przyszłości mogą pomóc im w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia.

Zaangażowani uczestnicy otrzymają wsparcie w znalezieniu stażu lub praktyk w np. działach projektowych firm.

Jak można się zgłosić?

Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj - otwiera się w nowym oknie, do 30 listopada.

Young Makers jest projektem Stowarzyszenia Robisz.to, powstał we współpracy z Fundacją Orange, Fundacją Program Pomocy Pierwsza Praca oraz Strengths Community.

Źródło: https://fundacja.orange.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx