Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w Regionalnym seminarium informacyjnym nt. Europejskiej Współpracy Terytorialnej w województwie śląskim

interreg

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego serdecznie zaprasza do udziału w Regionalnym seminarium informacyjnym nt. Europejskiej Współpracy Terytorialnej w województwie śląskim, Wydarzenie, które odbywa się corocznie w naszym regionie cieszy się dużą popularnością wśród potencjalnych wnioskodawców, beneficjentów oraz sympatyków programów Interreg. Udział w seminarium stanowi doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy na temat wszystkich programów EWT dostępnych dla partnerów z woj. śląskiego oraz zapoznania się z doświadczeniami beneficjentów zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów z wykorzystaniem środków unijnych.

Termin: 15 listopada 2018 r.
Lokalizacja: Sala Sejmu Śląskiego, ul. Ligonia 46, Katowice

Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego w terminie do 09.11.2018 r. Potwierdzenie pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie przesłane drogą mailową.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym programem seminarium. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:  
32 77 99 258.

270,7kB Ramowy program Regionalnego seminarium informacyjnego

Źródło: https://ewt.slaskie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx