Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

GAZ-SYSTEM ogłasza IX edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii. Zgodnie z regulaminem do każdego z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, trafi po 50 tys. zł na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej.

Uruchomiony przez GAZ-SYSTEM konkurs organizowany jest już po raz dziewiąty. Każdego roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony placówek oświatowych, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, dla których temat ochrony środowiska jest istotny w codziennym działaniu.

Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można składać do 17 grudnia 2018 r.

- Dbanie o środowisko naturalne jest dla Spółki kwestią kluczową w kontekście prowadzonych inwestycji gazowych i remontów infrastruktury gazowej. Decyzja o kolejnej, IX edycji Funduszu Naturalnej Energii, wydaje się naturalna i wpisuje się w strategię Spółki. Do tej pory dzięki grantom przyznanym w poprzednich edycjach konkursu udało się zrealizować w sumie 140 projektów dedykowanych ekologii. Powstały m.in. laboratoria przyrodnicze i meteorologiczne, majsterkownie upcyklingu i ścieżki edukacyjne i sensoryczne - powiedział Mariusz Kozłowski Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik Prasowy Spółki.

Łączna pula dofinansowania wynosi 250 tys. zł. Maksymalna wysokość jednego grantu to 10 tys. zł. Regulamin, wniosek i pozostałe formularze dostępne są w zakładce "dokumenty do pobrania". Partnerem społecznym i prowadzącym Sekretariat Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

Bądź na bieżąco, polub profil konkursu na FB/FunduszNaturalnejEnergii.

ADRES DO WYSYŁKI WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE: 

Fundacja "Za górami, za lasami"
UP 27 skrytka nr 109, 01-380 Warszawa

Źródło: http://www.gazsystemdlanatury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx