Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs grantowy Fundacji Santander #MamyWspólneCele edycja 2018 r.

Konkurs grantowy #MamyWspólneCele edycja 2018 r. to wyjątkowa szansa dla organizacji pozarządowych na zdobycie grantu w wysokości do 30 tysięcy złotych brutto na realizację autorskiego projektu.

Santander Bank Polska aktywnie angażuje się we wspieranie wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), zapraszając do współpracy różnych partnerów. W tym roku wspólnie z Fundacją Santander Bank Polska, w ramach konkursu #MamyWspólneCele oferuje swoje wsparcie organizacjom pozarządowym realizującym działania w zakresie SDGs!

Do konkursu organizacje mogą zgłaszać autorskie projekty, których realizacja będzie dotyczyła jednego z Celów Zrównoważonego Rozwoju wspieranych przez Santander Bank Polska.

Zgłoszenia pomysłów na projekty można przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie raport.santander.pl/formularz-zgloszeniowy, w terminie do 12 listopada 2018 r do godziny 12:00

Organizacja, której projekt zdobędzie największą liczbę głosów internautów, otrzyma od Fundacji Santander Bank Polska grant w wysokości do 30 tysięcy złotych brutto na jego realizację!

Zapraszamy do udziału w konkursie i przesyłania zgłoszeń. Szczegóły konkursu w regulaminie.

Źródło: https://raport.santander.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx