Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyły zapisy na warsztaty „Dialog w praktyce”

Komitet Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej rozpoczął nabór do projektu edukacyjnego „Dialog w praktyce”, którego celem jest zwiększanie jednej z najważniejszych społecznych kompetencji jaką jest dialog. Promowana forma dialogu opiera się na założeniach modelu Nonviolent Communication (NVC), czyli na tzw. „komunikacji bez przemocy”.

Warsztaty „Dialog w praktyce” odbędą się w Warszawie, w formie 2 zjazdów trwających 2 dni szkoleniowe (łącznie 4 dni, w godz. 9.00-17.00). Grupa szkoleniowa będzie liczyła 16-20 osób.

Termin najbliższego szkolenia:

I zjazd: 22-23 listopada 2018 (czwartek i piątek)

II zjazd: 18-19 grudnia 2018 (wtorek i środa)

Około 2-3 miesiące po drugim zjeździe odbędą się dodatkowe jednodniowe konsultacje.

Obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa i warunkuje uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu. Koszt udziału w warsztatach wynosi 100 PLN brutto. Zebrana kwota pozwoli nam pokryć symboliczną część kosztów związanych z organizacją warsztatów.

Przyjacielem inicjatywy jest tytuł Polska The Times.

Zapoznaj się z Informatorem oraz Regulaminem szkolenia „Dialog w praktyce”, a następnie wyślij do nas formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekamy do 19. października 2018 r. Osoby zakwalifikowane na warsztaty zostaną poinformowane nie później niż 31. października br.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://dialogkig.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx