Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Open Education Policy Forum – zaproszenie na warsztaty i spotkania


W dniach 15 i 16 października w Warszawie już po raz trzeci odbędzie się Open Education Policy Forum. Forum to wydarzenie, które skupia aktywistów, ekspertów, decydentów politycznych, edukatorów, nauczycieli zaangażowanych w rozwój otwartej edukacji. Weź udział w warsztatach i rozmowach o otwartej edukacji "Open break".

Open Education Policy Forum ma być przestrzenią dzielenia się wzajemnymi inspiracjami, pomysłami i doświadczeniem w budowaniu otwartej edukacji. Cieszymy się, że swój udział w wydarzeniu potwierdzili tacy eksperci jak chociażby Cable Green (Creative Commons), Nicole Allen (SPARC), Paul Stacey (Open Education Consortium).

Lista ekspertów, których będzie można spotkać na Forum cały czas się powiększa i jest dostępna na stronie razem z programem Forum: https://oerpolicy.eu/events/open-education-policy-forum-2018/

Istotnym elementem tegorocznego Forum będą warsztaty dla nauczycieli zainteresowanych otwartą edukacją prowadzone przez uczestników programu Spółdzielnia Otwartej Edukacji oraz specjalna sesja wieczornych rozmów o otwartej edukacji “Open break”.

WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA

Źródło: https://centrumcyfrowe.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx