Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowa konferencja ,,Uniwersytety ludowe a budowanie społeczeństwa obywatelskiego w XXI wieku"

Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne - ZIARNO, Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i Ogólnopolska Sieć Uniwersytetów Ludowych zapraszają na międzynarodową konferencję poświęconą uniwersytetom ludowym, która odbędzie się 23 października 2018 roku w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa.

Podczas konferencji chcemy pokazać tradycję, ale też przyjrzeć się współczesnym wyzwaniom i pedagogice grundtvigiańskiej w kontekście budowania społeczeństwa obywatelskiego w XXI wieku.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu "Teaching Organic Literacy in Grundtvigian Style" programu Erasmus+.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Agnieszką Makowską pod nr 792553132 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia do 15 października na stronie Ekologicznego Uniwersytetu Ludowego www.eul.grzybow.pl lub Stowarzyszenia ZIARNO ziarno.grzybow.pl

REJESTRACJA

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx