Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zachodniopomorskie - nabór uzupełniający w ramach projektu "Mikrodotacje, lokalne przedsięwzięcia Małe Inicjatywy Lokalne edycja 3”

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES informuje, że od dnia 22.09.2018 do 08.10.2018 do godz. 15:30 trwa nabór uzupełniający wniosków w ramach projektu "Mikrodotacje, lokalne przedsięwzięcia Małe Inicjatywy Lokalne edycja 3”

Nabór prowadzony jest dla:

 - Młodej organizacji pozarządowej, zgodnie z definicją w Regulaminie (pkt. 3.1), która prowadzi działania na terenie jednego z powiatów objętego programem: goleniowski, gryficki, kamieński, policki, M. Szczecin, M. Świnoujście;

 - Grupy nieformalnej z Patronem, zgodnie z definicją w Regulaminie (pkt. 3.2) oraz bez Patrona

 - jak i Grupy samopomocowej, godnie z definicją w Regulaminie (pkt. 3.3). W skład grup (jeśli dotyczy) muszą wchodzić nie mniej niż trzy osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące na terenie jednego z powiatów objętego programem: goleniowski, gryficki, kamieński, policki, M. Szczecin, M. Świnoujście.

Komisja Oceny Wniosków zbierze się w terminie 10.10.2018-15.10.2018. Termin realizacji projektów: od 20.10.2018 do 10.12.2018. Minimalna długość realizacji projektu wynosi minimum 1 miesiąc kalendarzowy. Po wypełnieniu wniosku, należy zapisać go w formacie .pdf , przesłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pkt. 6.1.2) w nieprzekraczalnym terminie do 08.10.2018 do godz. 15:30. W tytule maila należy wpisać : "MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA Małe Inicjatywy Lokalne edycja 3”. Aktualny Regulamin i wniosek w zakładce dokumenty.

Pakiet dokumentów obowiązujący od 22.09.2018 - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY:

NOWY (od 22.09.2018r.) REGULAMIN!

Załącznik 1 - formularz wniosku na mikrodotację

Załącznik 2 - karta oceny formalnej wniosku - mikrodotacje (bez zmian)

Załącznik 3 - karta oceny merytorycznej wniosku - młode organizacje pozarządowe i grupy z patronem

Załącznik 3a - karta oceny merytorycznej wniosku - grupy bez patrona

Załącznik 4 - wzór_umowy_młoda organizacja

Załącznik 4a - wzór_umowy_grupy_nieformalne_samopomocowe_z_patronem

Załącznik 4b - wzór_umowy_grupy_nieformalne_samopomocowe_bez_patrona

Załącznik 5 - Sprawozdanie_z_realizacji

Załącznik 6 - Opis_dokumentu_księgowego

Załącznik 7 - wzór_umowy_wolontariat

Załącznik 8 - wzór ewidencji czasu pracy wolontariusza

Załącznik 9 - wzór umowy zlecenie

Załącznik 10 - oświadczenie o spełnieniu kryterium strategicznego

 

Źródło: http://komes.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx