Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Monitoruj prawo regulujące współpracę NGO z rządem! Zaproszenie na wolontariat

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych i Fundacja Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka, poszukują wolontariuszy do udziału w projekcie mającym na celu monitorowanie prawa regulującego współpracę rządu z organizacjami pozarządowymi.

Poszukujemy osób które:

 • dysponują czasem w wymiarze 20 h miesięcznie od października 2018 r. i chcą zaangażować się w realizację projektu,

 • chcą nabyć doświadczenie z zakresu działania organizacji pozarzadowych, rzecznictwa i monitoringu prawa,

 • są zainteresowane tematyką kontroli obywatelskiej, strażnictwa oraz zagadnieniami prawnymi dotyczącymi procesu legislacyjnego, dostępu do informacji publicznej i współpracy organizacji społecznych z administracją rządową,

 • chcą współtworzyć zespół OFOP-u.

Proponujemy:

 • uzyskanie unikalnego doświadczenia współpracy z eksperckimi organizacjami pozarządowymi zajmującymi się na co dzień rzecznictwem i monitoringiem prawa,

 • zdobycie pogłębionej wiedzy i umiejętności z zakresu monitoringu stosowania prawa,

 • możliwość udziału w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie rzecznictwa,

 • udział w projekcie finansowanym ze środków unijnych,

 • aktywne uczestnictwo i wpływ na kształt realizacji projektu, w tym przez udział w spotkaniach merytorycznych zespołu projektowego w Warszawie i Krakowie,

 • możliwość nawiązania długofalowej współpracy z OFOP-em.

Zakres obowiązków:

 • prowadzenie monitoringu,

 • współpraca przy wykonywaniu analiz i researchy prawnych,

 • udział w spotkaniach zespołu monitorującego w Warszawie i Krakowie,

 • udział w szkoleniach wewnętrznych,

 • możliwość udziału w innych spotkaniach, projektach i wydarzeniach OFOP-u.

Lex pro bono communi - monitoring prawa regulującego współpracę rządu z organizacjami pozarządowymi na rzecz dobra wspólnego, realizowany w okresie od 2018-2020 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej o projekcie w zakładce PROJEKTY.

SPOSÓB REKRUTACJI

Zainteresowanych udziałem prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 23 września 2018 r.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV i krótkie stanowisko (1 str A4) dotyczące wybranego zagadnienia odnoszącego się do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Skontaktujemy się z  wybranymi kandydatami/kandydatkami, których zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolska Federację Organizacji Pozarządowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych z siedzibą przy ul. Szpitalnej 5 lok. 3, 00-031 Warszawa. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania będzie Twoja zgoda. Masz prawo do odwołania jej w każdym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia rekrutacji albo do czasu odwołania zgody. Masz prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: http://ofop.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx