Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Fajne Granty 2018. Najfajniejszy program grantowy dla pasjonatów nowych technologii. Wykorzystaj druk 3D w edukacji!

Do udziału w programie zapraszają Fundacja CoderDojo Polska i T-Mobile Polska.

Cele programu

W Polsce jest wiele inicjatyw i wielu ludzi, którzy na co dzień działają na rzecz wykorzystania nowych technologii w edukacji. W ramach FAJNYCH GRANTÓW chcemy ich wesprzeć i dać im sprzęt, który pozwoli zrealizować projekt z zakresu edukacyjnego wykorzystania projektowania i druku 3D.

Jak wziąć udział?

Udział w konkursie grantowym mogą wziąć organizacje pozarządowe, szkoły, biblioteki, ośrodki kultury. Co trzeba zrobić?

  1. Zebrać pasjonatów nowych technologii i chętnych do działania współpracowników.
  2. Wymyślić projekt, którego elementem jest projektowanie i druk 3D. Druk 3D nie musi być wiodącym tematem, ale musi to być element, bez którego projekt nie dałby się zrealizować.
  3. Opis projektu nalezy zgłosić przez formularz na stronie fajnegranty.pl i … czekać na werdykt komisji, która zdecyduje, kto otrzyma profesjonalną drukarną 3D marki Skriware.
  4. Laureaci odbiorą drukarki podczas spotkania w siedzibie T-Mobile w Warszawie, połaczonego z warsztatami z druku 3D.
  5. Podczas realizacji projektu konkursowego beneficjenci programu mają zapewnioną zdalną pomoc techniczną w zakresie obsługi drukarek Skriware.
  6. Drukarki pozostaną własnością beneficjentów programu po zakończeniu projektu pod warunkiem przedstawienia sprawozdania z realizacji projektu wraz z dokumentacją fotograficzną.
 
 

Najnowsze