Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnia szansa na zgłoszenie się na XXI Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych OPTAN 2018 Grudziądz

Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka zaprasza osoby niepełnosprawne do nadsyłania swoich zgłoszeń na XXI Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych OPTAN 2018, który odbędzie się w dniach 6-9 września 2018 r. w Grudziądzu.

Warto dodać, że tegoroczny Przegląd połączony jest z obchodami Jubileuszu 25-lecia istnienia Centrum .

Przegląd skierowany jest do środowiska artystów i twórców niepełnosprawnych z całej Polski, a jego celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia oraz integrację środowiska osób niepełnosprawnych.

Artyści niepełnosprawni będą prezentować swoje osiągnięcia w 3 kategoriach konkursowych:

  • plastyczny pt. "Radość tworzenia radością życia"
  • piosenkarski pt. "Latarnia"
  • recytatorski pt. "Widzimy ten sam świat"

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 17 sierpnia 2018 r.

Szczegółowe informacje dla uczestników znajdują się w regulaminie przeglądu.

Obchody Jubileuszu Centrum Rehabilitacji odbywają się pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Organizator:

Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka

Adres: Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz, woj. KP

Tel.: 56 461 16 69

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd współfinansowany ze środków: Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urzędu Miejskiego w Grudziądzu i Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP.

Pliki do pobrania

Źródło: https://www.pfron.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx