Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na bezpłatne konferencje "Rola kobiet w rozwoju obszarów wiejskich w lubelskim, mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim"

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne konferencje pt. "Rola kobiet w rozwoju obszarów wiejskich w lubelskim, mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim", która odbędą się w następujących terminac

Konferencja skierowana jest szczególnie dla kobiet mieszkających na obszarach wiejskich w tym, w wieku do 35 lat z terenu całego województwa lubelskiego. Konferencja realizowana jest w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Program konferencji:

  • 9.00 - 9.10 - Otwarcie konferencji
  • 9.10 - 10.10 - Równe szanse kobiet i mężczyzn w środowiskach wiejskich
  • 10.10 - 11.10 - Sytuacja kobiet w rolnictwie i na obszarach wiejskich
  • 11.10 - 11.25 - Przerwa kawowa
  • 11.25 - 12.25 - Zaangażowanie potencjału kobiet wiejskich do rozwoju społeczno- gospodarczego kraju
  • 12.25 - 13.55 - Prezentacja dobrych praktyk z zagranicy oraz innych regionów 
  • 13.55 - 15.25 – Dyskusja i podsumowanie
  • 15.25 – 17.00 – Degustacja potraw

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 694 492 974 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego: zeskanowanego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie papierowej na adres Częstochowskie Stowarzyszenie Rozwoju Małej Przedsiębiorczości, ul. Tkacka 5 lok. 6, 42-200 Częstochowa. Osoby wybrane do udziału w seminarium zostaną poinformowane drogą telefoniczną.

Źródło: http://ksow.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx