Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza nabór do konkursu Fundacji Banku Zachodniego WBK - "Bank Młodych Mistrzów Sportu"

Ruch ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, kondycję i ogólne samopoczucie. Chcemy zachęcać młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego, dlatego ogłaszamy nabór do konkursu: Bank Młodych Mistrzów Sportu. Nabór rusza 30 czerwca i potrwa do 31 lipca 2018 r. Zachęcamy organizacje non-profit  pracujące z dziećmi i młodzieżą do organizowania zawodów sportowych, podczas których  każdy młody człowiek będzie mógł zaprezentować swoje wyniki. Pamiętajmy też, że sportowe zmagania mają bawić i cieszyć.

Cel Programu

Program ma na celu krzewienie idei sportowej rywalizacji wśród młodzieży oraz zasad fair play. Chcemy zachęcić młodych ludzi do drużynowej aktywności sportowej  oraz aktywnego stylu życia. Umożliwiamy popularyzowanie dyscyplin sportowych wśród lokalnej społeczności.

Bardzo prosimy o zapoznane się z regulaminem. W porównaniu do poprzedniej edycji nastąpiła zasadnicza zmiana dotycząca kwestii dofinansowań projektu. Regulamin-BMMS

Złóż wniosek/rozliczenie

Źródło: http://fundacja.bzwbk.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx