Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w konkursie „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’ 2017”

Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wraz z Gminami, Marszałkiem Województwa Małopolskiego oraz innymi instytucjami, z którymi współpracują sołtysi, organizuje konkurs „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’ 2017”.

Konkurs ten jest jedną z form docenienia pracy sołtysa, okazją do wskazania dobrych wzorców i okazją do spotkania się jednych z najbardziej zasłużonych osób na wsi.

W tym roku rozstrzygnięcie i wręczenie nagród będzie miało miejsce w gminie Zabierzów skąd pochodzi ubiegłoroczny Laureat konkursu Jan Szczepański. Uroczystości ogłoszenia wyników odbędą się w dniu 12 sierpnia 2018 r.

Wzorem lat wcześniejszych nagrody są bardzo atrakcyjne. Fundatorem nagród w wysokości 25 000 zł - I miejsc, 15 000 zł - II miejsce i 10 000 zł - III miejsce (w formie dotacji celowej) Gminie jest Województwo Małopolskie. Nagroda przyznawana jest dla Sołectwa, z którego pochodzi Laureat konkursu. Ponadto do wygrania jest szereg nagród ufundowanych przez ARMIR, WUP i  KRUS. 

Liczymy na zgłoszenie kandydatów z Państwa Gminy (termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 lipca br.) oraz na dofinansowanie konkursu, a w dniu jego rozstrzygnięcia - na osobisty udział wraz ze zgłoszonymi na konkurs sołtysami.

Pobierz - Karta zgłoszenia.pdf  
Pobierz - Karta zgłoszenia.docx  
Pobierz -_Regulamin dla MSS - 2017.pdf  
Pobierz -_Regulamin dla MSS - 2017.docx  
Pobierz -_Wzór umowy - MSS - 2017.pdf  
Pobierz -_Wzór umowy - MSS - 2017.docx

Źródło: http://soltysi.tit.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx