Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opolskie - szkolenie dla stowarzyszeń odnowy wsi i organizacji pozarządowych

Zapraszamy na szkolenie dla przedstawicieli stowarzyszeń odnowy wsi i organizacji pozarządowych działających na obszarach wiejskich, które odbędzie się w dniu 27 czerwca 2018r. w Tawernie Pod Kotwicą w Kadłubie Wolnym gm. Zębowice. 
Celem szkolenia jest przybliżenie tematyki związanej z prowadzeniem organizacji pozarządowych tj. korzystnymi zmianami statutu, prowadzeniem działalności nieodpłatnej i odpłatnej pożytku publicznego, nadzorem organów kontrolnych, księgowością oraz ochroną danych osobowych w organizacjach pozarządowych w myśl nowej ustawy o ochronie danych osobowych.  
 
Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu przesyłam w załączeniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizator zapewnia poczęstunek i obsługę merytoryczną. 
 
Osobą do kontaktu jest Pani Ewa Kotula (tel. 77 44 82 125, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz Pan Artur Ślimak (tel. 77 44 82 107, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 

Źródło: http://www.odnowawsi.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx