Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza na Europejskie Forum Młodych!


EUROPEJSKIE FORUM MŁODYCH! PSZCZYNA, 15 CZERWCA 2018, 10.00 – 15.00

Rejestracja i szczegółowy program Europejskiego Forum Młodych

Celem Forum jest, przede wszystkim, wypracowaniem rekomendacji dla planowanego MyEU Portal, mającego na celu wsparcie młodych mobilnych w Unii Europejskiej.

Poza tym:

Zaprezentujemy i przedyskutujemy wyniki międzynarodowych badań dotyczących doświadczeń i potrzeb osób młodych w zakresie korzystania z praw wynikających z obywatelstwa Unii Europejskiej podczas pobytu za granicą w celu studiowania/realizowania staży/wolontariatu/pracy. Badania realizowane są w okresie marzec – czerwiec 2018 r. w Polsce, we Włoszech i na Węgrzech.

Jeśli jeszcze nie podzieliłeś/-aś się opinią, zapraszamy do zainwestowania 10 minut: https://it.surveymonkey.com/r/B7JSQGM  
Każda opinia jest dla nas ważna! 

Zaprezentujemy dobre praktyki w organizowaniu i realizowaniu mobilności europejskich w zakresie kształcenia zawodowego, na przykładzie projektu „Podwyższamy swoje kompetencje i umiejętności zawodowe!!!” zrealizowanego przez pszczyńską „Samochodówkę”.

Forum odbędzie się w Auli Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. Generała J. Bema, ul. M. Kopernika 5, w Pszczynie.

Rejestracja i szczegółowy program Europejskiego Forum Młodych

Realizatorzy Europejskiego Forum Młodych:

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im. Gen. Józefa Bema w Pszczynie

Europejskie Forum Młodych realizowane jest we współpracy realizatorów dwóch projektów europejskich: Projektu pt. „Podwyższamy swoje kompetencje i umiejętności zawodowe!!!”  dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (2014-2020) oraz projektu “MyEU. Portal młodych mobilnych do aktywnego obywatelstwa Unii Europejskiej”, dofinansowanego w ramach Program Unii Europejskiej Rights, Equality, Citizenship (2014 – 2020).

Źródło: http://www.fundacjaaie.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx