Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Piękna Wieś Opolska 2018"

Zarząd Województwa Opolskiego Uchwałą nr 5420/2018 z dnia 7 maja 2018 r. ogłosił XXI edycję konkurs „Piękna Wieś Opolska 2018". W tegorocznym konkursie uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach: A. „Najpiękniejsza wieś", B. „Najlepszy projekt odnowy wsi".

Tegoroczny konkurs jako jedno z głównych zadań, podejmuje działania edukacyjne i promocyjne w zakresie dbałości o otoczenie i cenne zasoby przyrodnicze w lokalnych środowiskach.

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego lub dostarczenia materiału osobiście upływa 4 czerwca br. (decyduje data wpływu do Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi!)

UWAGA-WAŻNE!

Gminy proszone są jednocześnie o przesłanie samej wypełnionej karty zgłoszeniowej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 maja br na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania:
 
Zaproszenie do udziału (PDF, 380.72 kB)
 
Regulamin konkursu Piękna Wieś Opolska 2018 (PDF, 847.1 kB)
 
Zgłoszenie do konkursu Piękna Wieś Opolska (DOC, 2148.5 kB)
 
Oświadczenie dot. publikacji zdjęć (DOC, 2060.5 kB)

Źródło: http://www.odnowawsi.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx