Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na debatę w ramach Miasteczka Myśli "WYŁĄCZ EGO. ZROZUM DRUGIEGO"

 
WYŁĄCZ EGO. ZROZUM DRUGIEGO
16 maja 2018, 10:00-12:00, Miasteczko Orange, Al. Jerozolimskie 160, Warszawa
 
 
Zapraszamy na kolejną debatę w ramach Miasteczka Myśli. To cykliczny projekt Orange Polska, który w tej edycji realizowany jest we współpracy z CSRinfoportalem kampanie społeczne oraz ośrodkiem THINKTANK. Miasteczko Myśli to miejsce publicznych debat na tematy najważniejsze zarówno dla rynku telekomunikacyjnego, jak i szerszych inicjatyw społecznych oraz edukacyjnych. Wraz z zaproszonymi przez nas ekspertami chcemy dzielić się doświadczeniami i korzystać z doświadczeń innych.Tym razem w trakcie debaty „Wyłącz ego. Zrozum drugiego” sięgniemy w głąb siebie i porozmawiamy m.in. o profesjonalnym dialogu: co go buduje, a co psuje? Zapytamy o siłę i znaczenie słów, których używamy w rozmowie. Zastanowimy się również, jak szukając porozumienia z innymi wyjść z „kryjówki” stereotypów oraz „okiełznać” swoje ego.
 
Agenda: 9:30 – 10:00 Rejestracja

10:00 
– 10:10 Wprowadzenie

Witold Drożdż | dyrektor wykonawczy ds. korporacyjnych Orange Polska 10:10 – 10:30 „Słowo daję - język i psyche”. Rozmowa o dialogu z perspektywy języka i psychologa. dr hab. Katarzyna Kłosińska | językoznawca, UW, sekretarz Rady Języka Polskiego, autorka książek o języku polskim, prowadząca audycję w Trójce PR „Co w mowie piszczy?”

dr Dorota Wiśniewska
- Juszczak | psycholog, USWPS Rozmowę poprowadzi Paweł Oksanowicz, ekspert THINKTANK, dziennikarz MUZO.FM10:30 – 10:50 „Wyjdź z kryjówki - spotkanie z niezrozumiałym”. Jak szukając porozumienia z innymi wyjść z „kryjówki” i przełamać stereotypy? Jarmiła Rybicka | Kuchnia konfliktu

Aleksandra Ośko i Jan Oliński
Fundacja Świat na Wyciągnięcie Ręki, warszawski organizator Festiwalu Brave Kids

Rozmowę poprowadzi Anna Dziewit - Meller, pisarka i dziennikarka, prowadząca bukbuk.pl 10:50 – 11:00 „O sztuce dialogu” - wprowadzenie do wystąpienia gościa specjalnego Konrad Ciesiołkiewicz | dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska 11:00 – 11.20 Wystąpienie gościa specjalnego Alfredo Zamudio | Nansen Center for Peace and Dialogue 11:20 – 11.45 Pokaz kampanii społecznych 11:45 Lunch


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Czekamy na Ciebie!

REJESTRACJA

Źródło: http://www.mttp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx