Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs fotograficzny Fundacji Grupy PKP

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Pracujesz i chcesz podzielić się z innymi Twoją historią? Zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym Fundacji Grupy PKP. Zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie zdjęcia ukazującego osobę z niepełnosprawnością w pracy. Konkurs ma na celu propagowanie idei równości, zgodnie z przekonaniem Fundacji Grupy PKP, że niepełnosprawność nie powinna oznaczać gorszej pozycji na rynku pracy.

 

 

 

TERMIN KONKURSU

Fotografie do konkursu można zgłaszać do 25 kwietnia 2018 roku. Jeden uczestnik może zgłosić 3 fotografie.
Laureatów Konkursu poznamy 30 kwietnia 2018 roku.

NAGRODY

Nagroda główna to 3000 zł netto, przewidziano też dwie nagrody dodatkowe dla wyróżnionych prac, po 1000 zł netto.

PREZENTACJA NAJLEPSZYCH PRAC

Najlepsze zdjęcia zaprezentujemy na nośnikach wielkoformatowych w Warszawie oraz na wystawie przenośnej na wybranych dworcach PKP Premium w całej Polsce.

Prace wraz z podpisanym skanem formularza zgłoszeniowego prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszone do Konkursu fotografie muszą być w formacie JPG o wymiarze nie mniejszym niż A4, 300 DPI.

 

 

 

Źródło: http://widzialnipelnosprawni.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx