Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Pomaganie – wysiłek, dylematy, efekty, wyzwania” – zaproszenie na spotkanie z Janiną Ochojską

W ramach obchodów IV Ogólnopolskiego Tygodnia Pracy Socjalnej Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie we współpracy z Fundacją im. Świętej Królowej Jadwigi dla UPJPII, Spółdzielnią Socjalną „Równość” oraz Małopolskim Klubem Pracownika Socjalnego zapraszają na spotkanie z Janiną Ochojską, Fundatorką Polskiej Akcji Humanitarnej, Prezesem Zarządu PAH od początku istnienia organizacji, kobietą-instytucją, specjalistką od rzeczy niemożliwych.

 


Temat spotkania: „Pomaganie – wysiłek, dylematy, efekty, wyzwania”. Podczas spotkania będziemy wspólnie zastanawiali się nad istotą pomocy, zaangażowaniem i trudnościami w jej świadczeniu, a także korzystali z wieloletniego doświadczenia naszego gościa, który pomagał i w dalszym ciągu pomaga w niezwykle trudnych sytuacjach i warunkach.

Termin spotkania: 19 kwietnia 2018 roku (czwartek), w godzinach 12.00–14.00

Miejsce spotkania: Kraków, ul. Bernardyńska 3, Aula UPJPII (I piętro)

Zgłoszenia: Ilość miejsc ograniczona, dlatego konieczne jest dokonanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska, telefonu oraz maila kontaktowego. Zgłoszenia bez tych danych nie będą przyjmowane.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 kwietnia br.

Źródło: Informacja prasowa

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx