Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na spotkanie gmin wiejskich i miejsko-wiejskich województwa warmińsko-mazurskiego

Przewodniczący Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej Marek Olszewski i Przewodniczący Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich Stanisław Trzaskowski zapraszają na spotkanie gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z województwa warmińsko-mazurskiego które odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. (piątek) w Olsztynie, w Hotelu HP Park,  al. Warszawska 119.

Na  spotkaniu jest przybliżone zostaną działania naszych organizacji, mające na celu rozwiązywanie możliwych problemów sa morządów związany ch  z  bieżącymi  pracami  legislacyjnymi  Parlamentu  i  Rządu oraz podejmowanymi i planowanymi inicjatywami zabezpieczającymi interesy i skuteczną realizację zadań samorządowych (m.in. w obszarach: prawo wodne, gospodarka odpadami, ochrona zwierząt, Polska Agencja Geologiczna, odnawialne źródła energii, prawo łowieckie,itp.).  W spotkaniu uczestniczyć będzie Pan Gustaw Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jest to okazja do zapoznania się zbieżącymi sprawami i pracami realizowanymi przez samorząd województwa a związanymi z gminami i rozwojem obszarów wiejskich.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie będzie impulsem do zacieśnienia współpracy i wzmocnienia działań na rzecz rozwoju gmin z obszarami wiejskimi i samorządności terytorialnej.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zwrotne przesyłanie zgłoszeń do Biura ZGW RP w Poznaniu: e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Pobierz (Spotkanie_2018_04_20_zaproszenie_program.pdf)Zaproszenie i program [ ] 148 Kb
Pobierz (Spotkanie_2018_04_20_zgłoszenie.pdf)Zgłoszenie [ ] 56 Kb

Źródło: http://www.zgwrp.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx