Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Cytobus - badanie profilaktyczne blisko Ciebie

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. im. Aliny Pienkowskiej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia wykonuje bezpłatne badania cytologiczne w cytobusie. Program przeznaczony jest dla kobiet zdrowych i nieodczuwających dolegliwości, w przedziale wieku 25 - 59 lat w 3-letnich odstępach czasu.

Projekt pn. „Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. na terenie całej Wielkopolski” finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany jest w terminie od 1 września 2016 r. do 31 sierpnia 2019 r.

Rejestracja pacjentek prowadzona jest pod bezpłatnym numerem infolinii. Istnieje także możliwość przyjmowania zapisów przez organizatora badań w miejscowości, w której odbędą się badania. Imienna lista (imię, nazwisko, numer PESEL) jest następnie przesyłana do OPEN faksem (numer: 61 8 518 627 w.105) w celu jej weryfikacji w bazie udostępnionej przez NFZ. W ciągu jednego dnia w cytobusie można zbadać do 80 kobiet.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://openbadania.pl/cytobus

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx