Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia o uzupełniających otwartych konkursach ofert w ramach programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej "Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu - nowy wymiar 2020"

W dniu 2 marca 2018 r., Pani Elżbieta Bojanowska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i  Polityki Społecznej, zaakceptowała ogłoszenia o uzupełniających otwartych konkursach ofert w ramach „Programu Aktywne Formy Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu – nowy wymiar 2020”, tj.:

  1. „Nowe horyzonty aktywnej integracji w środowisku lokalnym – animacja, edukacja, aktywizacja na rzecz zmniejszenia wykluczenia społecznego”- edycja 2018 r.”
  2. „Partnerstwa przeciw wykluczeniu społecznemu – profesjonalne formy pomocy,
    ze szczególną rolą zatrudnienia socjalnego – edycja 2018”.
  3. „Aktywne postawy młodzieży – podnoszenie kompetencji, przedsiębiorczości
    i odpowiedzialności w wymiarze środowiska – edycja 2018”.

W związku z powyższym Minister Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej na podstawieart. 23 ust.1 pkt 7a ustawy z 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. 2017 r. poz. 1769,z późn. zm.) ogłasza  uzupełniająceotwarte  konkursy  ofert w ramach Programu pn.: „Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu – nowy wymiar 2020”  i  zaprasza podmioty uprawnione do składania wniosków o wsparcie finansowe projektów w ramach poszczególnych konkursów ofert z zakresu pomocy środowiskowej dla młodzieży, jak również aktywizacji społeczno-zawodowej osób bezrobotnych, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej oraz osób wykluczonych społecznie i zawodowo.

Wzór oferty konkursowej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r., w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań (Dz.U. z 2016 r., poz. 1300).

Pliki do pobrania


Nowe horyzonty  (814.3 KB)

Aktywne postawy  (774.6 KB)
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx