Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w konkursie "Kobiety mają głos!"

W tym roku mija setna rocznica przyznania praw wyborczych kobietom w Polsce. W ustawie z 28 listopada 1918 roku pojawił się zapis: "Wyborcą jest każdy obywatel Państwa, bez względu na płeć!" – To my, kobiety, mamy rzeczywisty wpływ na otoczenie, rzeczywistość i przyszłość. Kobiecy głos ma wielką siłę – przekonuje marszałek Elżbieta Anna Polak. – Pokaż jak wielka jest to siła. Weź udział w konkursie! Stwórz plakat upamiętniający to wydarzenie, wygraj tablet i inne atrakcyjne nagrody – zachęca. Na zgłoszenia czekamy do 12 marca.


Przedmiotem konkursu jest stworzenie przez uczestników plakatu z okazji 100-lecia przyznania praw wyborczych kobietom w Polsce. Prace mogą mieć następującą formę:

- plakat – grafika komputerowa, w formacie A3, rozszerzeniu „.jpg”, o rozdzielczości 300dpi;

- plakat wykonany ręcznie – technika dowolna (farby, kredki, ołówek, węgiel etc.), format A3;

Prace należy wysłać do 12 marca:

- na adres poczty elektronicznej Organizatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

lub

- na adres Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Biuro Prasowe, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra, z dopiskiem „Kobiety mają głos” (prace powinny się znajdować w tubie lub kopercie formatu A3)

Ocenie będą podlegały oryginalność, komunikatywność przekazu, twórcze podejście do tematu, innowacyjność oraz zgodność z tematem.

Szczegóły w regulaminie TUTAJ oraz na Facebooku.

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Zgoda rodziców

Źródło: http://lubuskie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx