Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Grantowy Kulczyk Foundation

Kulczyk Foundation organizując Konkurs Grantowy pragnie w ten sposób wesprzeć te inicjatywy społeczne, których owocem są inwestycje infrastrukturalne trwale zmieniające naszą rzeczywistość. Inwestycje tego typu nadając owej rzeczywistości nowe cechy zwiększają tym samym szanse na uruchomienie ciągu pozytywnych przeobrażeń zarówno w naszym fizycznym otoczeniu jak i w sferze społecznej. Pragniemy, by prowadzone przez Państwa przedsięwzięcia infrastrukturalne stały się katalizatorem realnej zmiany społecznej. Katalizatorem o tyle silnym, że namacalnym, istniejącym w przestrzeni publicznej oraz w pełni dostępnym.

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Na wnioski edycji 2018/1 czekamy do 30 czerwca 2018 r., zwycięzców poznamy 15 sierpnia. W edycji 2018/2 wnioski przyjmujemy do 31 grudnia 2018 r (ogłoszenie wyników 15 lutego 2019 r.).

Prosimy o:

  1. Przeczytanie dlaczego zależy nam na infrastrukturze.
  2. Dokładne przeczytanie REGULAMINU
  3. Zapoznanie się z FORMULARZEM APLIKCYJNYM oraz wypełnienie go.
  4. Przesłanie wniosku, zgodnie z regulaminem, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Kulczyk Foundation -  ul. Krucza 24/26,  00-526 Warszawa.

Źródło: http://www.kulczykfoundation.org.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx