Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia Wójta. Wiosna 2018

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja Wspomagania Wsi wraz z Mazowieckim Stowarzyszeniem Gmin na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza wójtów i burmistrzów na kolejne, ostatnie w tej kadencji spotkanie Akademii Wójta.


Zapisy http://crm.fundacjawspomaganiawsi.pl/zapisy/akademia/bw

Spotkanie będzie okazją do podsumowania ostatnich czterech lat i przygotowania do zbliżających się wyborów. Wychodząc naprzeciw propozycjom uczestników poprzednich spotkań chcemy wrócić do tematów związanych z budowaniem własnego wizerunku i przygotowania się do działania w stresie przedwyborczym.

Uczestnicy dowiedzą się  jak profesjonalnie i skutecznie budować swój wizerunek w mediach oraz jak odpowiadać na trudne pytania dziennikarzy. Podczas warsztatów poruszane będą praktyczne kwestie dot. autoprezentacji i występów publicznych. Jednym z tematów będzie także wykorzystywanie nowych mediów i technologii do lepszej/skuteczniejszej komunikacji z otoczeniem.

Porozmawiamy oczywiście o Państwa własnych problemach i o współpracy z organizacjami samorządowymi, bo życie idzie dalej niezależnie od wyborów.

Chętnych wójtów i burmistrzów zapraszamy w jednym z terminów 21-23 marca lub 11-13 kwietnia do Hotelu Mościcki w Spale (www.hotelmoscicki.pl, Spała ul. Nadpiliczna 2).

Program

Środa

                17.00 – 18.15     Otwarcie spotkania, prezentacja uczestników

                19.00 – 22.00     Kolacja

Czwartek

                 Śniadanie

    09.00 – 15.00    PR w gminie – czyli co każdy wójt wiedzieć powinien.

                15.00 -  16.30    Obiad

                17.00 – 19.00    Mechanizmy współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi

                19.00 – 22.00     Kolacja

Piątek

                Śniadanie

09.00 – 11.00       Twoje pytanie, nasza odpowiedź

Dodatkowe informacje, koszt

Koszt spotkania to ok 450 zł za dwa noclegi w pokoju jednoosobowym. Koszt posiłków, trenerów i innych zajęć finansuje Fundacja Wspomagania Wsi. Dodatkowe usługi zamawiają uczestnicy bezpośrednio w recepcji hotelu.

 

Zapisy http://crm.fundacjawspomaganiawsi.pl/zapisy/akademia/bw

***

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 luty 2018 09:35

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx