Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Klasa” - program stypendialny dla uzdolnionych absolwentów gimnazjów z małych miejscowości w całej Polsce

Pochodzą z małych miejscowości i choć kończyli gimnazja z najwyższymi stopniami, często sytuacja materialna lub rodzinna utrudnia im kontynuację nauki. A przecież swoją pracą, pasją i zaangażowaniem zasłużyli na miejsca w najlepszych szkołach. Stąd pomysł Fundacji BGŻ BNP Paribas na program „Klasa”.

 

Klasa to autorski program stypendialny zapewniający absolwentom gimnazjów naukę w renomowanych liceach ogólnokształcących w 5 miastach akademickich - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Szczecinie.

Co oferuje program?

  • 4-letnie stypendium: 3 lata wsparcia w trakcie nauki (w tym opłata za Internat, wyżywienie, komitet rodzicielski, podręczniki, comiesięczne kieszonkowe, wyjścia kulturalne, wycieczki szkolne, zajęcia dodatkowe, stała opieka wychowawcza, wsparcie wybitnych talentów, inne ważne potrzeby uczniów) oraz stypendium na I roku studiów.
  • Dostęp do nagród stypendialnych oraz wieloletnie wsparcie (także w rozwoju zawodowym).
  • „Możesz na mnie Polegać” - program zaangażowania społecznego stypendystów (wsparcie licealistów w ich działaniach wolontariackich).

Do tej pory Klasę ukończyło blisko 700 stypendystów. 100% z nich dostało się na wymarzone uczelnie wyższe.

Rekrutacja do programu "Klasa" na rok szkolny 2018/2019 trwa od 13 lutego do 13 kwietnia.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://www.bgzbnpparibas.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx