Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wymiany młodzieży - seminarium informacyjne

Krajowe Biuro Eurodesk Polska zaprasza na seminarium informacyjne „Międzynarodowa współpraca młodzieży”. To niepowtarzalna okazja, by poznać najpopularniejsze programy finansujące spotkania młodzieży z różnych krajów.

W czasie seminarium zaprezentujemy niemal wszystkie działające w Polsce programy wspierające wymiany młodzieży – unijne (Erasmus+), dwustronne (polsko-niemieckie, polsko-rosyjskie) i wielostronne (w ramach grupy wyszehradzkiej). Każdy z programów rządzi się swoimi zasadami, ale łączy je jedno: umożliwiają młodym ludziom poznawanie rówieśników za granicą, a przy okazji: rozwijanie zainteresowań, umiejętności, zdobywanie cennych doświadczeń i kompetencji.

Seminarium będzie prowadzone metodą „Learning Space Dynamics”, zapewniającą swobodną atmosferę i możliwość bezpośredniej rozmowy z prelegentami - koordynatorami prezentowanych programów. Przeznaczone jest – tylko i wyłączenie – dla przedstawicieli organizacji, instytucji i placówek edukacyjnych. Wezmą w nim również udział konsultanci regionalni i lokalni sieci Eurodesk Polska.

Seminarium odbędzie się 22 lutego br., w godzinach 9.00–13.00, w sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej przy ul. Koszykowej 26/28 w Warszawie. Zapraszamy maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji/ instytucji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów podróży ani nie zapewnia posiłków.

Uwaga: liczba miejsc na seminarium jest ograniczona. Formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie: https://www.surveymonkey.com/r/seminarium_wymiany

Na seminarium zostaną zaprezentowane następujące programy:

  • Erasmus+ Młodzież, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, NA Programu Erasmus+
  • Erasmus+ Edukacja szkolna, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, NA Programu Erasmus+
  • Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
  • Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
  • Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży, Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia
  • Polsko-Izraelska Wymiana Młodzieży, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
  • Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
  • Granty Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej
  • Granty Wyszehradzkie, International Visegrad Fund

Gdzie: Warszawa, Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy

Kiedy: 22.02.2018

Osoba kontaktowa: Małgorzata Piotrowska
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 22 46 31 454
 
Termin zgłoszenia: 19.02.2018
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx