Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproponuj temat tegorocznej edycji konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych

W 2018 roku obchodzimy w Polsce 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Temu wyjątkowemu wydarzeniu poświęcona będzie XVI edycja organizowanego przez PFRON Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Jaki będzie temat konkursu? To zależy od Ciebie!

Konkurs przeznaczony jest dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz środowiskowych domów samopomocy, a także osób z niepełnosprawnością, które mieszkają w domach pomocy społecznej.

Co roku jury ocenia setki prac w czterech kategoriach: malarstwo i witraż, rysunek i grafika, rzeźba kameralna i płaskorzeźba oraz tkanina i aplikacja w tegorocznej edycji planujemy dodatkowe kategorie w postaci fotografii i filmu.

W tym roku ogólnym założeniem konkursu będzie uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

PFRON we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji zaprasza Państwa do składania swoich propozycji na tegoroczny temat edycji konkursu plastycznego - autorzy najlepszych otrzymają nagrody.

Więcej informacji

Źródło: https://www.pfron.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx